Kas mes?

15 metų darbo patirtis inžinerinių sistemų sektoriuje parodė, kad nuolat vartotojas susiduria su dilema – kokią prekę, kokį vardą, pas ką, už kiek, kodėl ir pan. pasirinkti savo būstui? Interneto puslapiai pilni reklamos, melo, klastos ir kaip atskirti „grūdus nuo pelų“ pasirenkant vandentiekio, nuotekų, šildymo ar vėdinimo preitaisus ir sprendimus, tampa nemaža, o kai kuriais atvejais ir labai didele problema.

Sutelkę kompanijų, dirbančių skirtinguose Lietuvos regionuose, patirtį, mes investavom į veikiančių ekspozicijų, laboratorijų įsigijimą, kad kiekvienam savo klientui galėtume parodyti kaip ir kodėl veikia vienas ar kitas inžinerinės minties kūrinys. Prieš įsigydamas mūsų siūlomus sprendimus, mūsų klientas turi galimybę pamatyti , „pačiupinėti“, gauti atsakymus į visus jam rūpimus klausimus ir tik po to priimti sprendimą.

Mūsų tinklapyje nerasite atskirų prekių ženklų reklamos. Mes nepardavinėjam produktų už „patrauklią“ kainą, mūsų tikslas – pilnai užbaigtų ir patikrintų būsto inžinerijos sprendimų įgyvendinimas, komforto bei saugumo užtikrinimas savo klientams.

RomualdasRasaAnatoly
RomualdasRasaAnatoly
VytautasSauliusKristina
VytautasSauliusKristina